Partnerzy

Każdy z nas jest Mikołajem! - koncert charytatywny

Święty Mikołaj to jedna z najbardziej znanych postaci na świecie - z niecierpliwością oczekiwany przez wszystkie dzieci małe i duże. 6 grudnia Mikołaj złożył wizytę także w hali sportowej Zespołu Szkól Technicznych, w której zgromadzeni uczniowie i grono pedagogiczne uczestniczyli w porywającym muzycznym koncercie. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski, zaś różnorodny repertuar przedstawili utalentowani uczniowie: Marcin Marzec 2 I, Mateusz Dziekoński 4J, Marta Skrzypiec i Katarzyna Kursa 1A, Maciej Kozak 1C, Jakub Zarzycki 1I, Jan Mroczkowski 1I, Kacper Chmielewski 2E, Jakub Drob 4T. Koncertowi towarzyszył szczytny cel - zbiórka produktów, z których zostaną przygotowane paczki świąteczne w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

 

IMG 1523 IMG 1536 IMG 1541 IMG 1538
IMG 1550