Partnerzy

Dzień Przedszkolaka w ZST

6 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Przedszkolaka. Zaproszone dwie grupy z przedszkoli nr 18 i nr 5 z Puław uczestniczyły w rozmaitych zajęciach związanych z kształceniem w ZST. Wizytę rozpoczęły ćwiczenia prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego - Ł. Kacperka, K. Furtaka oraz M. Abramczyka. Było wspinanie się na ściankę - przedszkolaki próbowały swoich sił na wysokości oraz różne gry i zabawy w hali sportowej. Kolejnym punktem była lekcja informatyki. Dzieci obejrzały krótką prezentację o cyberprzemocy i rozwiązywały quiz informatyczny. Nad przebiegiem zajęć czuwał pan A. Nogowski z klasą 3 I. Zwiedzanie zakończyła wizyta w laboratorium chemicznym. Przedszkolaki z zachwytem przyglądały się pokazom, wybuchom, zmianom kolorów, z ogromnym zainteresowaniem oglądały roślinki, włos oraz sól pod mikroskopem. Uczniowie klas 1C, 3A oraz 1A pod opieką Pani M. Dzięglewskiej oraz pani laborantki przygotowali klasyczne doświadczenia zachwycające najmłodszych: czarnego stwora oraz pastę dla słonia. Po wszystkich atrakcjach dzieci z uśmiechami na twarzach oraz zdobytymi nagrodami opuściły mury naszej szkoły, a Panie przedszkolanki złożyły gorące podziękowania za organizację zajęć na ręce wicedyrektorów ZST.

dsc 0224dsc 0271img 3039img 3215