Partnerzy

Sukcesy sportowe


Reprezentacja naszej szkoły w halowej piłce nożnej po zajęciu IV miejsca w województwie, przeniosła się na "Orlika" i tutaj również nie miała sobie równych zarówno na szczeblu powiatowym jak i rejonowym. Zajmując I miejsca w o obu turniejach zapewniła sobie tym samym udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Naszą szkołę reprezentują: Łukasz Dębowski, Dominik Kozieł, Krystian Kusal, Jakub Dymek, Mateusz Murat, Paweł Końka(powiat), Łukasz Stępień, Kamil Wawer, Karol Głowacki, Mateusz Bieniek.

Rywalizację od szczebla powiatowego rozpoczęła również nasza reprezentacja chłopców w drużynowych biegach przełajowych. Swój start chłopcy zakończyli na I miejscu i awansowali do etapu rejonowego. Skład drużyny: Albert Kuś, Paweł Końka, Kamil Wójcicki, Przemysław Czarnobil, Jakub Gawrjołek, Damian Piwoński, Bartłomiej Lewtak.

Rafał Dryk