Partnerzy

Spotkanie z autorem


24 kwietnia w auli ZST odbyło się w ramach XV Festiwalu Książki w Puławach spotkanie młodzieży z Panem Michałem Szulimem – dziennikarzem, doświadczonym podróżnikiem, autorem bloga o podróżach, twórcą cotygodniowej audycji w Radiu dla Ciebie, założycielem i liderem, wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstów zespołu PLATEAU. Autor książki MIEJSCE ZA MIEJSCEM podróże małe i duże opowiadał uczniom naszej szkoły „od A do Z” o swojej wędrówce na Madagaskar.

Michał Szulim w formie felietonów, napisanych z dużą dozą humoru, zaprasza swoich czytelników w nieznane i fascynujące miejsca – z dala od utartych szlaków turystycznych. Unikam biur podróży i luksusowych hoteli, zamiast tego jeżdżę lokalnymi środkami transportu, śpię u mieszkańców danego kraju, dużo rozmawiam z ludźmi, poznaję zwyczaje, kuchnię i atmosferę miejsc…. żeby je potem Państwu przekazać. (M. Szulim)