Partnerzy

Zaproszenie dla ciekawych świataBiblioteka Miejska w Puławach zaprasza w środę 6 lutego o godz. 18.00 na spotkanie w ramach „Ciekawi świata” z Dominikiem Szczepańskim - podróżnikiem, dziennikarzem, autorem książek: „Na oceanie nie ma ciszy” – porywającej biografii Aleksanda Doby, który trzykrotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki, „Nanga Parbat. Śnieg, kłamstwa i góra do wyzwolenia” – napisanego wspólnie z Piotrem Tomzą reportażu o próbach zdobycia jednej z najniebezpieczniejszych gór Himalajów oraz współautorem bestsellerowej biografii Adama Bieleckiego „Spod zamarzniętych powiek”, który opowie o Tomku Mackiewiczu - niezwykłej i nietuzinkowej postaci; człowieku, który stał się legendą, choć wcale tego nie pragnął i którego akcję ratunkową na Nanga Parbat śledziła w styczniu 2018 roku cała Polska.


LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Bezpłatne wejściówki od odebrania w Bibliotece Głównej i Filiach. Możliwość zakupu książek podczas spotkania.