Zastępstwa

Okres: 23.01.2019 (Śr) - 24.01.2019 (Cz)

Dzień: 23.01.2019 (Śr)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6Brzozowska Magdalena2A|G2prace analityczneS21Pańczuk-Figura Irmina
3Chabros Anna1Apodstawy technik laboratoryjnychS7Dzięglewska Magdalena
4Chabros Anna3IJęzyk angielskiS7Gosek Anna
5Chabros Anna1CWiedza o społeczeństwieS7Uczniowie zwolnieni do domu
6Chabros Anna3AJęzyk polskiS7Panek Agata
1Hawryluk Krzysztof1Telektrotechnika i elektronikaS25Uczniowie przychodzą później
2Hawryluk Krzysztof1Telektrotechnika i elektronikaS25Uczniowie przychodzą później
1Ochal Monika1JJęzyk polskiS5Uczniowie przychodzą później
2Ochal Monika3IFizykaS6Iwanicki Mariusz
3Ochal Monika4EJęzyk niemieckiS2Czopiński Adam
7Ogorzałek Wiesław2E|G1montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznychWEL2Klimowicz Anna
8Ogorzałek Wiesław2E|G1montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznychWEL2Klimowicz Anna
9Ogorzałek Wiesław2E|G1montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznychWEL2Klimowicz Anna
10Ogorzałek Wiesław2E|G1montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznychWEL2Klimowicz Anna
11Ogorzałek Wiesław2E|G1montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznychWEL2Klimowicz Anna
2Pelc Paweł3JReligiaS32Uczniowie przychodzą później
3Pelc Paweł3OMatematykaS4Piskorski Krzysztof
1Sulima Ewelina1IZajęcia z wychowawcąS10Uczniowie przychodzą później
2Sulima Ewelina4EMatematykaS10Błaszkiewicz Marlena
3Sulima Ewelina4TFizykaS10Próchniak Izabela
4Sulima Ewelina4TJęzyk niemieckiS12Rybak Aneta
5Sulima Ewelina1AJęzyk polskiS18Wiśniecka-Ozimek Małgorzata
6Sulima Ewelina1Iadministracja systemami operacyjnymiS32Sadurski Robert
Dzień: 24.01.2019 (Cz)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5Chabros Anna1Ebezpieczeństwo pracy, ochrona środowiska, zarządzanie jakościąS7Klimowicz Anna
6Chabros Anna3CHistoria i społeczeństwoS7Uczniowie zwolnieni do domu
7Chabros Anna1IWiedza o społeczeństwieS7Uczniowie zwolnieni do domu
4Hawryluk Krzysztof3EFizykaS25Próchniak Izabela
5Hawryluk Krzysztof3E|G2obsługa maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznychS25Uczniowie zwolnieni do domu
6Hawryluk Krzysztof3E|G2obsługa maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznychS25Uczniowie zwolnieni do domu
7Hawryluk Krzysztof3E|G2obsługa maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznychS25Uczniowie zwolnieni do domu
1Kacperek Łukasz4C|G2Wychowanie fizyczneS16aUczniowie przychodzą później
2Kacperek Łukasz2C|G2Język angielskiS16bSulej Jarosław
3Kacperek Łukasz2C|G1Język angielskiS16bDryk Rafał
4Kacperek Łukasz3MWychowanie fizyczneS16aDryk Rafał
5Kacperek Łukasz4FWychowanie fizyczneS16dSulej Jarosław
2Karpeta Anna1IBiologiaS13Uczniowie przychodzą później
3Karpeta Anna3OMatematykaS13Piskorski Krzysztof
5Karpeta Anna4OJęzyk polskiS25Grzegorczyk Magdalena
1Ochal Monika1JJęzyk polskiS5Uczniowie przychodzą później
2Ochal Monika1EChemiaS5Szczypińska Małgorzata
3Ochal Monika3E|G1Język angielskiS5Lewtak Piotr
3Ochal Monika3E|G2Język angielskiS5Lewtak Piotr
4Ochal Monika3Idziałalność gospodarcza w branży informatycznejS5Kozak Jadwiga
5Ogorzałek Wiesław3E|G1obsługa maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznychWEL2Wiercioch Grzegorz
6Ogorzałek Wiesław3E|G1obsługa maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznychWEL2Wiercioch Grzegorz
7Ogorzałek Wiesław3E|G1obsługa maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznychWEL2Wiercioch Grzegorz
2Pelc Paweł4FReligiaS9Uczniowie przychodzą później
3Pelc Paweł3Tdziałalność gospodarcza w branży teleinformatycznejS24Kozak Jadwiga
5Pelc Paweł3OReligiaS19Uczniowie zwolnieni do domu
6Pelc Paweł3Mpodstawy konstrukcji maszynS26Jaworska Anna
7Pelc Paweł1EPodstawy przedsiębiorczościS9Kozak Jadwiga
8Pelc Paweł4JReligiaS23Uczniowie zwolnieni do domu
1Sulima Ewelina1IMatematykaS15Uczniowie przychodzą później
2Sulima Ewelina4TJęzyk polskiS15Grzegorczyk Magdalena
3Sulima Ewelina4TJęzyk angielskiS15Sajnaga Ewelina