
„Cyfrowy rozwój oświaty w jednostkach samorządu terytorialnego” – podsumowanie projektu.
22 maja 2026 w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym odbyła się konferencja „Oświata w erze cyfrowej – kompetencje, wartości, przyszłość” zorganizowana przez Powiat Puławski, na zakończenie projektu „Cyfrowy rozwój oświaty w jednostkach samorządu terytorialnego”. Podczas spotkania miało miejsce podsumowanie dwóch konkursów.
Pierwszy był skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, a jego przedmiotem było przygotowanie filmu/wywiadu na temat – Jakie miejsce w codziennym życiu szkolnym zajmuje technologia cyfrowa? , natomiast drugi, adresowany do nauczycieli szkół średnich, polegał na opracowaniu autorskiego scenariusza godziny wychowawczej „Świat wartości w cyfrowym świecie”.
Nagrody trafiły w ręce młodzieży i nauczycieli ZST! Adam Rokita i Antoni Kurdziałek zdobyli II miejsce za autorski film, Pan Mariusz Celej – I miejsce, Pan Jacek Osiak – III miejsce i wyróżnienia dla Pani Małgorzaty Osiak i Pani Anny Domańskiej za scenariusze. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych pomysłów i sukcesów!
Leave a reply
