
Sukcesy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zawodowej „Rok przed dyplomem”
15 maja 2026 r. w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej odbyła się uroczysta konferencja podsumowująca wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”. Nagrodzono 21 uczniów klas IV technikum, laureatów I miejsca z „indeksami” Politechniki Lubelskiej.
Wśród nich znaleźli się uczniowie Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych:
Michał Deszczak w kwalifikacji CHM.04 technik analityk I miejsce
Filip Warda w kwalifikacji ELE.05 technik elektryk I miejsce
Na podium znaleźli się również:
Oskar Turski w kwalifikacji CHM.06 technik technologii chemicznej II miejsce
Antoni Żukowski w kwalifikacji ELE.05 technik elektryk II miejsce
Michał Paluch w kwalifikacji INF.03 technik informatyk II miejsce
Gratulujemy
Leave a reply
