Jesteśmy najlepszą szkołą techniczną w powiecie puławskim! Uczniowie swoje umiejętności zdobywają w dobrze wyposażonych szkolnych pracowniach ogólnokształcących i zawodowych.

więcej o szkole

Aktualności

  • 21 CZERWCA, 2024
  Zakończenie roku szkolnego

  Zakończenie roku szkolnego

   

  • 21 CZERWCA, 2024
  EkoSzkoła 2024

  EkoSzkoła 2024

  Nasza szkoła spełniła wszystkie wymagania formalne, bardzo mocno angażując się w zaplanowane ekologiczne działania i uzyskała zaszczytny tytuł EKOSZKOŁA 2024. EkoSzkoła to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. Powstał, w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia.W obecnym roku szkolnym do

  • 20 CZERWCA, 2024
  Uroczystość rozdania nagród starosty „Być najlepszym”

  Uroczystość rozdania nagród starosty „Być najlepszym”

  W przeddzień zakończenia roku szkolnego w hali sportowej ZST odbyła się powiatowa gala “Być Najlepszym”. Starosta puławski Teresa Gutowska wręczyła 199 uczniom szkół prowadzonych przez powiat nagrody oraz dyplomy za wyniki w nauce. Wśród nagrodzonych było 73. uczniów z Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych. Nasi najlepsi to: Patryk Chodyń z klasy 2P ze

  • 20 CZERWCA, 2024
  Spotkanie V ATP po 46 latach…..

  Spotkanie V ATP po 46 latach…..

  46 lat temu ukończyli naukę w „Chemiku”. Zaczynali edukację w 1973 r., by opuścić szkołę w 1978r. Z inicjatywy ucznia Henryka Kozy 14-15 czerwca odbyło się spotkanie klasowe absolwentów V ATP Zespołu Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie. Pierwszego dnia miała miejsce uroczysta kolacja w Hotelu Oskar w Puławach, w której wzięło udział 20 absolwentów wraz

ZOBACZ WSZYSTKIE STRONA ARCHIWALNA

Nadchodzące wydarzenia

ZOBACZ KALENDARZ

There are no upcoming events at this time

Zespół Szkół Technicznych

Wybierz mądrze

Jesteśmy najlepszą szkołą w techniczną w powiecie puławskim! Uczniowie swoje umiejętności zdobywają w dobrze wyposażonych szkolnych pracowniach ogólnokształcących i zawodowych. Od wielu lat partnerem szkoły jest Grupa Azoty – Zakłady Azotowe Puławy S.A. oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – INSC w Puławach. Współpracujemy z najlepszymi firmami z Lubelszczyzny. Uczniowie odbywają praktyki w firmach, w których najlepsi mają możliwość otrzymania zatrudnienia po ukończeniu szkoły.

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Przyjaciół ZST „Chemik”

Stowarzyszenie jest zrzeszeniem osób fizycznych, zawiązanym dla wspierania działań szkoły w celu pomnażania jej dorobku naukowego, wychowawczo dydaktycznego, kulturalnego i materialnego

CZYTAJ WIĘCEJ

Partnerzy szkoły

ZOBACZ WSZYSTKICH