Aktualności

  • 15 LIPCA, 2024
  Podręczniki dla klas pierwszych

  Podręczniki dla klas pierwszych

  Zestaw podręczników do przedmiotów ogólnokształcących dla klas pierwszych w roku szkolnym 2024/25. Lista materiałów i podręczników do przedmiotów zawodowych zostanie opublikowana we wrześniu.

  • 10 LIPCA, 2024
  Zmiana godzin pracy szkoły.

  Zmiana godzin pracy szkoły.

  W związku z panującymi wysokimi temperaturami w dniach 10-12 lipca 2024 r. Zespół Szkół Technicznych w Puławach będzie czynny w godzinach od 8.00 do 13.00.

  • 10 LIPCA, 2024
  Wyniki egzaminu maturalnego 2024 w ZST

  Wyniki egzaminu maturalnego 2024 w ZST

  Wyniki egzaminu maturalnego tegorocznych absolwentów Technikum nr 4 w ZST Przystąpiło Zdało Poprawki Nie zdało 159 151 8 0 Procentowa zdawalność egzaminu maturalnego  w technikach w roku szkolnym 2023/24 ZST Województwo lubelskie Wynik ogólnopolski 95 75 78 Procentowa zdawalność w technikach z przedmiotów obowiązkowych pisemnych. Język polski Język angielski Matematyka ZST lubelskie kraj ZST lubelskie

  • 1 LIPCA, 2024
  Egzaminy poprawkowe

  Egzaminy poprawkowe

  Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 27 i 28 sierpnia 2024r. W zależności od formy zajęć składać będą się z części pisemnej i ustnej lub wykonania zadania praktycznego (pracownia). 27 sierpnia 2024 (wtorek) Matematyka godz. 8:00 w auli Podstawy konstrukcji maszyn, Technologia montażu oraz obsługi maszyn i urządzeń godz. 8:00 w sali 20 28 sierpnia

ZOBACZ WSZYSTKIE STRONA ARCHIWALNA

Nadchodzące wydarzenia

ZOBACZ KALENDARZ
27 sie
27 sierpnia - 28 sierpnia

Zespół Szkół Technicznych

Wybierz mądrze

Jesteśmy najlepszą szkołą w techniczną w powiecie puławskim! Uczniowie swoje umiejętności zdobywają w dobrze wyposażonych szkolnych pracowniach ogólnokształcących i zawodowych. Od wielu lat partnerem szkoły jest Grupa Azoty – Zakłady Azotowe Puławy S.A. oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – INSC w Puławach. Współpracujemy z najlepszymi firmami z Lubelszczyzny. Uczniowie odbywają praktyki w firmach, w których najlepsi mają możliwość otrzymania zatrudnienia po ukończeniu szkoły.

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Przyjaciół ZST „Chemik”

Stowarzyszenie jest zrzeszeniem osób fizycznych, zawiązanym dla wspierania działań szkoły w celu pomnażania jej dorobku naukowego, wychowawczo dydaktycznego, kulturalnego i materialnego

CZYTAJ WIĘCEJ

Partnerzy szkoły

ZOBACZ WSZYSTKICH