
Zebranie z rodzicami
9 czerwca 2026r. o godz. 16.30 odbędzie się wywiadówka ogólnoszkolna dla wszystkich klas. Podczas spotkania rodzice zostaną poinformowani o przewidywanych ocenach końcoworocznych.

9 czerwca 2026r. o godz. 16.30 odbędzie się wywiadówka ogólnoszkolna dla wszystkich klas. Podczas spotkania rodzice zostaną poinformowani o przewidywanych ocenach końcoworocznych.

1–2 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2AM, 2IP oraz 2E uczestniczyli w wycieczce po Podlasiu, regionie słynącym z niezwykłej przyrody oraz bogatej wielokulturowości, w której od wieków współistnieją tradycje polskie, białoruskie, żydowskie i prawosławne. Pierwszego dnia odwiedzili Białowieski Park Narodowy, Muzeum Przyrodniczo‑Leśne, wieżę widokową oraz Rezerwat Pokazowy Żubrów. W Hajnówce zobaczyli imponujący sobór św. Trójcy,

2 czerwca 2026 roku odbyła się gala finałowa Wojewódzkiego Konkursu o Armii Krajowej „Spadkobiercy Wolności”. Konkurs miał na celu upowszechnianie wiedzy o działalności Armii Krajowej oraz kształtowanie postaw patriotycznych wśród młodzieży. Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły Anna Haber z klasy 1CE zdobyła III miejsce oraz tytuł laureata. Tytuł finalisty konkursu uzyskał Dawid Wiensztal

W dniach 27-29 maja 2026 r. nasz uczeń Dawid Siwiec z klasy 3C uczestniczył w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Bliżej Pszczół” w Pszczelej Woli. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło młodych pasjonatów pszczelarstwa z całej Polski i pokazało, jak szybko zainteresowanie może przekształcić się w prawdziwą pasję. Udział w finale ogólnopolskiego konkursu, rozwiązanie specjalistycznego testu wiedzy, wykonanie zadań
Jesteśmy najlepszą szkołą w techniczną w powiecie puławskim! Uczniowie swoje umiejętności zdobywają w dobrze wyposażonych szkolnych pracowniach ogólnokształcących i zawodowych. Od wielu lat partnerem szkoły jest Grupa Azoty – Zakłady Azotowe Puławy S.A. oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – INSC w Puławach. Współpracujemy z najlepszymi firmami z Lubelszczyzny. Uczniowie odbywają praktyki w firmach, w których najlepsi mają możliwość otrzymania zatrudnienia po ukończeniu szkoły.

Stowarzyszenie jest zrzeszeniem osób fizycznych, zawiązanym dla wspierania działań szkoły w celu pomnażania jej dorobku naukowego, wychowawczo dydaktycznego, kulturalnego i materialnego