Dostępność  nauczycieli ZST w roku szkolnym 2023/2024

Lp. Nazwisko i imię dzień godzina uwagi
1 Abramczyk Mariusz wtorek 8:45 – 9:45
2 Bednarska Małgorzata
3 Błaszkiewicz Marlena piątek 7:50 – 8:50
4 Brzozowska Magdalena czwartek 14:10 – 15:05 sala 22
5 Bukowska Anna poniedziałek 9:40 – 10:40
6 Czopiński Adam czwartek 14:10 – 15:10
7 Domańska Anna wtorek 10:25 – 11:25
8 Dryk Rafał wtorek 8:45 – 9:45
9 Dzięglewska Magdalena piątek 10:30 – 11:30
10 Firlej-Furmaga Aneta wtorek 7:50 – 8:50 sala 14
11 Furtak Krzysztof piątek 12:35 – 13:20
13 Gosek Anna piątek 12:35 – 13:20
14 Gowin Łukasz środa 16:40 – 17:25 sala 3
15 Graca Piotr środa 12:05 – 13:05 sala 20
16 Grzegorczyk Anna
17 Grzegorczyk Magdalena czwartek 14:15 – 15:00 sala  2
18 Iwanicki Mariusz wtorek 9:40 – 10:40 Zaplecze sali nr 8
19 Janiga Sławomir czwartek 18:20 – 19:20
20 Jędrych Adam piątek 12:25 – 13:25 zaplecze s. 20
21 Junkuszew Anna czwartek 9:40 – 10:40
22 Kacperek Łukasz poniedziałek 9:35 – 10:35
23 Kałkowska Agnieszka środa 8:00 – 8:45
24 Karpeta Anna środa 10:30 – 11:30 zaplecze s. 13
25 Klimowicz Anna czwartek 9:40 – 10:40
26 Kornak Joanna środa 10:45 – 11:45
27 Kozak Jadwiga wtorek 10:30 – 11:30
28 Krzemińska-Stefaniak Anna piątek 7:50 – 8:50 Sala 15
29 Kubiś-Arbuz Monika
30 Kula Agnieszka
31 Kulik Paweł poniedziałek 9:45 – 10:45
32 Leszek Joanna wtorek 10:30 – 11:30
33 Lewtak Piotr czwartek 9:40 – 10:40
34 Majewska Dominika poniedziałek 14:15 – 15:15
35 Majewski Michał wtorek 12:35 – 13:35
36 Marzęda Tomasz poniedziałek 9:40 – 10:40
37 Massalska Emilia środa 11:30 – 12:30
38 Mistal Karolina czwartek 11:30 – 12:30
39 Mitruczuk Piotr poniedziałek 10:45 – 11:15
40 Nobis Monika wtorek 10:30 – 11:30
41 Nogowski Adam czwartek 14:15 – 15:00
42 Ochal Monika czwartek 13:25 – 14:25
43 Ogorzałek Wiesław czwartek 14:10 – 15:05
44 Osiak Jacek wtorek 8:45 – 9:40
45 Osiak Małgorzata wtorek 10:30 – 11:30
46 Pajdowska Jolanta
48 Pańczuk-Figura Irmina środa 13:15 – 14:15
49 Piskorska Joanna poniedziałek 10:30 – 11:30
51 Próchniak Izabela wtorek 11:30 – 12:30
52 Rene-Błoch Danuta  –
53 Ruciński Krzysztof piątek 10:30 – 11:30
54 Rybak Aneta wtorek 9:35 – 10:25
55 Sadurski Robert piatek 17:30 – 18:30
56 Sajnaga Ewelina środa 12:35 – 13:20
57 Skóra Agnieszka
58 Stola Ryszard czwartek 7:00 – 8:00
59 Sulej Jarosław wtorek 7:45 – 8:45
60 Sulima Ewelina piątek 9:40 – 10:40
61 Szczypińska Małgorzata poniedziałek 10:30 – 11:30
62 Szewczykowska Karolina piątek 12:25 – 13:25
63 Szulc Joanna
64 Świderski Łukasz środa 12:35 – 13:20
65 Tałałaj-Igras Katarzyna wtorek 11:30 – 12:30
66 Wach Mateusz poniedziałek 9:40 – 10:40
67 Wawerska Agnieszka piątek 9:40 – 10:40
68 Wawerska Dorota środa 13:05 – 14:05
69 Wiejak Wojciech środa 11:30 – 12:30
70 Wiśniecka-Ozimek Małgorzata wtorek 12:25 – 13:25
71 Wiśniewska Anna poniedziałek 14:10 – 15:10
72 Wójtowicz Sylwia