Partnerzy

Mikołajkowe spotkanie z Rodzicami

A nadzieja znów wstąpi w nas
Nieobecnych pojawią się cienie
Uwierzymy kolejny raz
W jeszcze jedno Boże Narodzenie...
Szymon Mucha „Kolęda dla Nieobecnych”


Szanowni Państwo,
W imieniu społeczności Zespołu Szkół Technicznych w Puławach serdecznie zapraszamy na mikołajkowe spotkanie z rodzicami, które odbędzie się 6 grudnia 2022 r. o godz. 16:30 w hali sportowej ZST. Prezentacji osiągnięć uczniów naszej szkoły oraz ich występom artystycznym towarzyszyć będzie bożonarodzeniowy kiermasz. Dochód ze sprzedaży świątecznych ozdób chcemy przeznaczyć na rehabilitację pana Krzysztofa Hawryluka, wieloletniego nauczyciela przedmiotów zawodowych elektrycznych, który doznał rozległego udaru.
Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością.

Od 17:30 odbędą się spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.