Partnerzy

Sprzęt komputerowy od Senetic

2 grudnia 2022 Akademia im. Leona Koźmińskiego i Senetic - globalny dostawca rozwiązań IT dla firm oraz instytucji publicznych - przekazały sprzęt komputerowy do sal informatycznych Zespołu Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach na ręce dyrektora mgr. inż. Henryka Głosa. Komputery stacjonarne i laptopy wzbogaciły wyposażenie pracowni specjalistycznych, w których uczniowie Technikum nr 4 w ZST rozwijają swoje kompetencje informatyczne, tak ważne we współczesnym świecie. Świetnym przykładem na to, jak istotna jest cyfryzacja dla funkcjonowania i rozwoju sektora nauki jest ALK, która z pomocą specjalistów Senetic pozytywnie przeszła transformację i doskonale radzi sobie z nowymi wyzwaniami. Wkrótce uczniowie technikum odwiedzą Akademię im. Leona Koźmińskiego, gdzie będą mogli zwiedzić nowoczesne sale dydaktyczne, a także spotkają się z przedstawicielami Senetic, m.in. z Tomaszem Stojkiem, którzy przedstawią młodzieży nowoczesne rozwiązania IT.

IMG 8223 senet