Partnerzy

Wycieczka do Akademii im. Leona Koźmińskiego

02 lutego 2023 r. uczniowie klas 4JG i 4IG pod opieką wychowawców odwiedzili Akademię im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Młodzież wzięła udział w wykładzie o prawie karnym, na którym zostały omówione podstawowe pojęcia prawne oraz działanie prawa wobec człowieka. Powyższa problematyka uzupełniana była ciekawymi przykładami, a spotkanie stało się świetną okazją do wymiany poglądów oraz dyskusji.

Uczniowie zwiedzili uczelnię, sale wykładowe i infrastrukturę, a także zostali zapoznani z ofertą edukacyjną Akademii im. Leona Koźmińskiego, jej funkcjonowaniem oraz ze stosowanymi w niej technologiami.

Maturzyści dowiedzieli się również o możliwości odbywania praktyk i zatrudnienia absolwentów technikum przez firmę Senetic - globalnego dostawcę rozwiązań IT dla firm oraz instytucji publicznych.

Adam Nogowski, Tomasz Marzęda.

 ZVE9172  ZVE9221  ZVE9230