Partnerzy

Wyniki III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej "Rok przed dyplomem"

11 maja 2023 roku, w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej odbył się III etap Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”, w którym uczestniczyło 212 uczniów, reprezentujących 53 szkoły techniczne z 9 województw. Uczniowie, którzy przybyli na etap ogólnopolski, sprawdzali swoją wiedzę z zakresu 17 kwalifikacji zawodowych.

Szymon Sykuła - technik elektryk w kwalifikacji ELE.05 zajął 2 miejsce zdobywając tytuł laureata.
Michał Książek - technik informatyk w kwalifikacji INF.03 również zajął 2 miejsce zdobywając tytuł laureata.

Laureaci otrzymają indeksy Politechniki Lubelskiej na kierunkach zbliżonych z nauczanym zawodem. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas konferencji podsumowującej, która odbędzie się 12.06.2023 r. w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej

Gratulujemy.