Rada Pedagogiczna

  • Drukuj

Głos Henryk - Przewodniczący Rady Pedagogicznej, dyrektor

Panek Agata - wicedyrektor

Piskorski Krzysztof - wicedyrektor

Wójtowicz Sylwia – pedagog

Grzegorczyk Anna - psycholog

 

Komisja przedmiotów humanistycznych

Komisja kultury fizycznej i promocji zdrowia

Junkuszew Anna - przewodnicząca

Dryk Rafał -  przewodniczący

Bednarska Małgorzata

Abramczyk Mariusz

Grzegorczyk Magdalena

Firlej-Furmaga Aneta

Jasicki Dariusz

Furtak Krzysztof

Kubiś-Arbuz Monika

Kacperek Łukasz

Kula Agnieszka

Majewski Michał

Massalska Emilia

Mitruczuk Piotr

Nobis Monika

Sulej Jarosław

Ochal Monika

Świderski Łukasz

Osiak Jacek

 

Wawerska Dorota

 

Wiśniecka-Ozimek Małgorzata

 

Wiśniewska Anna

 
   

Komisja języków obcych

Komisja biologiczno - chemiczna

Gosek Anna - przewodnicząca

Pańczuk - Figura Irmina - przewodnicząca

Bukowska Anna

Anioł-Sadurska Agnieszka

Czopiński Adam

Brzozowska Magdalena

Kałkowska Agnieszka

Domańska Anna

Lewtak Piotr

Dzięglewska Magdalena

Osiak Małgorzata

Karpeta Anna

Rybak Aneta

Kornak Joanna

Sajnaga Ewelina

Mistal Karolina

Skwarek Łukasz

Szczypińska Małgorzata

Szewczykowska Karolina

Wawerska Agnieszka

Tałałaj-Igras Katarzyna

 

   

Komisja przedmiotów ścisłych

Komisja przedmiotów informatycznych i teleinformatycznych

Piskorska Joanna - przewodnicząca

Marzęda Tomasz- przewodniczący

Błaszkiewicz Marlena

Gowin Łukasz

Iwanicki Mariusz

Jędrych Adam

Krzemińska-Stefaniak Anna

Kulik Paweł

Leszek Joanna

Nogowski Adam

Próchniak Izabela

Sadurski Robert

Sulima Ewelina

Wach Mateusz

Komisja przedmiotów elektrycznych i mechanicznych

 Komisja badania efektów kształcenia i wychowania

Ruciński Krzysztof - przewodniczący

Grzegorczyk Anna - przewodnicząca

Graca Piotr

Bednarska Małgorzata

Hawryluk Krzysztof

Błaszkiewicz Marlena

Janiga Sławomir

Dzięglewska Magdalena

Klimowicz Anna

Jędrych Adam

Kozak Jadwiga

Skwarek Łukasz

Ogorzałek Wiesław

Szewczykowska Karolina
 

Wójtowicz Sylwia