Partnerzy

Spotkanie Samorządów Uczniowskich


19 października 2023 w Zespole Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach odbyło się spotkanie przedstawicieli Samorządów Uczniowskich jedenastu szkół Powiatu Puławskiego. Zespół Szkół Technicznych godnie reprezentowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - Przewodniczący Paweł Rułka (4M), Sekretarz Karolina Nocek (5I) oraz dwoje członków nowo wybranego SU - Olena Artamonova (1A) i Filip Goliszek (4P). Temat przewodni to - Szkoła XXI wieku. Formą zajęć były warsztaty, podczas których uczniowie pracujący w zespołach prezentowali swoją wizję szkoły, nauczyciela, ucznia oraz dyrektora XXI wieku. Wspólnie wypracowane wnioski zmierzały do tego, że w obecnych czasach bardzo ważne jest budowanie relacji w szkole, ponieważ na nich w dużej mierze powinna się edukacja opierać. Fotorelacja

Ewelina Sajnaga