Partnerzy

Cykl warsztatów w Mediatece

Od 20 listopada 2023 r. Zespół Szkół Technicznych zagościł na dłużej w Bibliotece Miejskiej w Puławach, biorąc udział w cyklu warsztatów realizowanych w ramach projektu "Strefa rozwoju - przyszłość należy do Ciebie!".
Mieliśmy możliwość uczestniczenia w dwóch warsztatach prowadzonych przez panią Natalię Boszczyk – pedagoga, psychologa, certyfikowaną tutorkę, trenerkę.

Klasa 3I aktywnie włączyła się w pracę na zajęciach pod tytułem „Zmianę świata zaczynam od siebie”, które poświęcone były kształtowaniu umiejętności budowania życzliwych relacji z innymi.
Młodzież z klasy 5I - myśląc o przyszłości - zaangażowała się w warsztaty kształtujące umiejętności wyznaczania celów i zarządzania sobą w czasie – „Nie mam celu, nie mam motywacji …Jak to zmienić”, zaś uczniowie z klasy 5A, dzięki zajęciom prowadzonym przez panią dr Justynę Rynkiewicz, poznali "Tajniki mnemotechniki", które pomogą w efektywnej nauce do matury.
Było głośno, wesoło i twórczo. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy z Biblioteką!

Anna Grzegorczyk, Sylwia Wójtowicz

med1 med2 med3