Partnerzy

Pomoc dla Ukrainy

grwspW marcu 2022 roku Pan Andrzej Mitruczuk był organizatorem spotkania młodzieży ZST z przedstawicielami Grupy Wsparcia Ukrainie POZYTYWNI i z jej założycielem Cezarym Świdzińskim, organizującym konwoje z pomocą humanitarną dla Ukrainy. Po prelekcjach odbyła się w ZST zbiórka żywności dla Ukrainy, a także pierwsza produkcja kilkudziesięciu świec okopowych. W tym roku szkolnym akcja była kontynuowana. 250 świec okopowych trafiło do magazynu z pomocą humanitarną dla Ukrainy za Lublinem. W zbiórkę materiałów do produkcji świec włączyła się m.in. Pizzeria Da Grasso Puławy i Pani Jadwiga Gil oraz Dyrekcja i Stowarzyszenie Przyjaciół ZST „Chemik”. Natomiast w wykonanie świec zaangażowała się młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielami. W imieniu Pana Andrzeja Mitruczuka składamy Wszystkim podziękowanie za udział w akcji.