Partnerzy

Sukces w wojewódzkich zawodach siatkarskich


14 marca w Białej Podlaskiej odbyły się finałowe zawody na szczeblu województwa lubelskiego w piłce siatkowej chłopców rozgrywane w ramach Licealiady sportowej. Uczniowie w składzie : Beczek Jakub, Bełcik Jan, Dębowski Łukasz, Jagiełło Grzegorz, Kowalczyk Kamil, Kozak Karol, Kwiatkowski Kamil, Piech Maciej Rogala Maciej zajęli IV miejsce!
Wyniki fazy grupowej:

IV LO w Białej Podlaskiej - ZST (2:1)
ZSEiM w Chełmie - ZST (0:2)

Dało nam to możliwość grania w meczu o trzecie miejsce który zakończył się wynikiem:
PSBiG w Lublinie - ZST (2:1)

Strefa kibica, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, była bezcennym wsparciem dla naszych siatkarzy. Emocje podczas meczu, radość ze zdobywanych punktów, żal ze straconych szans były wielkim sportowym przeżyciem. Naszym sportowcom gratulujemy i dziękujemy!

A. Firlej - Furmaga i K. Furtak