Partnerzy

Dzień Otwarty ZST

21 marca 2019 r. Zespół Szkół Technicznych gościł uczniów klas trzecich gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej wraz z opiekunami. Przygotowaliśmy bogaty program prezentujący dorobek popularnego „Chemika”. Dzień Otwarty był okazją do poznania oferty edukacyjnej szkoły, obejrzenia bazy dydaktycznej, osiągnięć młodzieży, spotkania z uczniami i kadrą pedagogiczną w ramach lekcji pokazowych z języka angielskiego, przedsiębiorczości, przedmiotów zawodowych informatycznych, teleinformatycznych, elektrycznych, chemicznych oraz mechanicznych. Uczniowie z zaciekawieniem obserwowali również zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. W ciągu jednego dnia naszą szkołę odwiedziła rekordowa liczba – około 1000 osób !

W tym samym czasie organizowane były XV Targi Pracy i Edukacji. Wśród wystawców zaprezentował się także Zespół Szkół Technicznych.

 Zespół Promocji Szkoły

img 4515img 7307img 7205img 4487