Partnerzy

Inauguracja roku szkolnego 2019/20

2 września, po Mszy Świętej w kościele p.w. M.B. Różańcowej, o godz. 9.30 w hali sportowej ZST odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.  Nowych uczniów, 331 pierwszoklasistów, którzy stanowią ponad 1/3 społeczności szkolnej przywitał Dyrektor Szkoły mgr inż. Henryk Głos, a także Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Renata Choina oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego  - Gabriela Gawęda. Powitani zostali nie tylko nowi uczniowie, ale również nauczyciele, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli w ZST pracę: A. Anioł-Sadurska, P. Graca, D. Jasicki, M. Kubiś-Arbuz, Ł. Świderski, M. Wach.

Nie zapomnieliśmy o 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej i to ważne dla Polaków  wydarzenie uczciliśmy minutą ciszy…. Oficjalne uroczystości patriotyczne odbyły się w Puławach 1 września  pod pomnikiem poświęconym poległym i pomordowanym na Cmentarzu Wojennym przy ul. Piaskowej, w nich uczestniczył poczet sztandarowy ZST, dyrekcja Szkoły, a delegacja młodzieży złożyła wiązankę kwiatów.

2019.09.01 cmentarz1  2019.09.01 cmentarz2

Fot. Radosław Szczęch