Partnerzy

Mikołajkowe spotkanie z rodzicami
3 grudnia 2019 r. już po raz czwarty w Zespole Szkół Technicznych odbyło się mikołajkowe spotkanie z rodzicami, na którym przedstawiliśmy nasze osiągnięcia, sukcesy oraz pokazaliśmy utalentowanych uczniów naszej szkoły. Przed publicznością zaprezentowali się: Julia Duliasz (śpiew oraz prowadzenie spotkania), Adrian Gajownik ( śpiew ), Mateusz Trybuła (prowadzący spotkanie), grupa tancerek z Akademii Promocji Tańca (od lat już współpracujemy z Państwem Rudny, a wiele naszych uczennic było i są członkiniami tej formacji), Julia Bocianowska (saksofon), Kacper Kocot (keyboard), Milena Szmajda (śpiew), Michał Rybiński (akompaniament), Michalina Kacperek oraz Aleksandra Głowacka (śpiew).

Spotkaniu towarzyszył kiermasz mikołajkowy. Wszystkie zebrane środki ze sprzedaży ozdób świątecznych przygotowanych przez młodzież, zasilą Szkolny Fundusz Socjalny, z którego finansowane są stypendia dla młodzieży będącej w trudnej sytuacji materialnej.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spotkania.

Sylwia Wójtowicz, Małgorzata Wiśniecka–Ozimek