Partnerzy

I Powiatowy Dzień Wolontariatu

6 grudnia 2019 r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczysta gala I Powiatowego Dnia Wolontariatu. Wręczenie nagród poprzedzone było dyskusją na temat roli i znaczenia wolontariatu we współczesnym świecie. W panelu dyskusyjnym "Wolontariat - okno na świat. Dwie strony korzystają na działaniach" wzięła udział pani Starosta Powiatu Puławskiego Danuta Smaga oraz osoby na co dzień zajmujące się dobroczynnością. Po dyskusji zostały wręczone nagrody. Wśród wyróżnionych wolontariuszy roku była absolwentka naszej szkoły Milena Borówka.
Wolontariusze ZST uczcili ten dzień biorąc udział w zbiórce żywności zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas ,,Tak! Pomagam”. Zebrali ponad 226 kilogramów produktów, z których przygotują świąteczne paczki.

Dorota Wawerska