Partnerzy

Świąteczne klimaty w ZST


W ostatnim dniu nauki w 2019 roku w szkole zapanował Bożonarodzeniowy nastrój. Tradycyjnie odbyły się klasowe wigilie: ławki zostały przykryte białymi obrusami i zastawione potrawami świątecznymi (serdecznie dziękujemy za przygotowanie przysmaków kochanym Rodzicom). Wspólne dzielenie się opłatkiem z kolędami w tle spowodowały, że staliśmy się jedną wielką rodziną ZST.

Kolejnym punktem świątecznego dnia były jasełka, przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Nad oprawą artystyczną czuwali katecheci i Pani Monika Kubiś-Arbuz - nauczycielka muzyki. Wielkie brawa zebrali aktorzy za fantastyczne połączenie tradycji ze współczesnymi akcentami. Po serdecznych życzeniach Przewodniczącej SU oraz Pana Dyrektora opuszczaliśmy szkołę z uśmiechami na twarzy. Życzymy wszystkim, by dobry nastrój nie opuszczał nas w czasie nadchodzących świąt oraz przez cały kolejny rok.