Partnerzy

Lubelska Kuźnia Talentów

Z dumą informujemy, że 24 uczniów Zespołu Szkół Technicznych otrzymało stypendia w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2019-2021” realizowanego w obszarze 12 Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje:

Krzysztof Banaś – 1P, Kacper Chabros – 3I , Dominika Cybula – 1P, Zuzanna Gugała – 1P, Dawid Jabłoński – 3J, Aniela Kapłon – 1A, Michał Kazanowski – 3E, Krzysztof Wiktor Kobus – 4M, Kamil Kostka – 3J, Jakub Lewtak – 3J, Katarzyna Anna Mizak 1I- , Karolina Nocek – 2I, Patryk Oleś – 3I, Wojciech Orkiszewski – 1C, Albert Pacocha – 4I, Daniel Pacocha – 4I, Julia Rułka – 4C, Jakub Seredyn – 3I, Kamil Synowiec – 4J, Klaudia Szczerbetka – 1A, Paweł Słonka – 1P, Katarzyna Słyk – 3A, Mateusz Targoński – 3J, Mikołaj Łukasiewicz – 1P.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że uzyskana pomoc finansowa oraz wsparcie dydaktyczno-wychowawcze ze strony Szkoły przyczynią się do wszechstronnego rozwoju naszych stypendystów.