Partnerzy

Certyfikaty z niemieckiego w ZST


16 maja odbył się w szkole egzamin z języka niemieckiego. Certyfikat zdawało 14 maturzystów. Egzamin odbył się w szkole, złożony był z części pisemnej i ustnej. W tym roku było to nie lada wyzwanie, ponieważ podczas zdalnego nauczania trudniej przychodziło przygotowanie do egzaminu.

Maturzyści jednak wykazali się samozaparciem i pracowitością. Efekty są namacalne- mogą się od teraz pochwalić certyfikatem potwierdzającym ich umiejętności językowe i włączyć dokument to CV. Certyfikaty przeprowadzane przez Instytut Goethego uznawane są na całym świecie, co jest na pewno sporym atutem.
Przyszłych Maturzystów zachęcamy do przystąpienia do certyfikatu za rok, a Wam drodzy Absolwenci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sferze językowej!

Aneta Rybak