Partnerzy

Stypendia „Lubelska kuźnia talentów 2021-2023”


Z dumą informujemy, że 18 uczniów Zespołu Szkół Technicznych otrzymało stypendia dla najzdolniejszych uczniów, spełniających wymagane regulaminem kryteria i uzyskujących najwyższą punktację w postępowaniu kwalifikacyjnym, w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2021-2023” realizowanego przez Województwo Lubelskie, współfinansowanego przez Unię Europejską. Wśród nagrodzonych znaleźli się:
Dominika Bociańska 4J , Kacper Boryczka 3JG, Kacper Chabros 4I, Bartłomiej Cieloch 4J, Bartosz Figura 2E, Łukasz Grzęda 4I, Aleksandra Głowacka 3A, Dawid Jabłoński 4J, Patryk Kamela 3E, Kamil Kostka 4J, Zuzanna Kowalczyk 2A, Jakub Lewtak 4J, Karolina Nocek 3I, Łukasz Nowakowski 3JG, Patryk Oleś 4I, Gabriela Rusek 4J, Mateusz Targoński 4J, Justyna Amelia Walencik 2A.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że uzyskana pomoc finansowa - stypendium przyznane jest na okres 10 miesięcy, od 1 września 2021 r. do 30 czerwca 2022 r. w kwocie 3 500 PLN, tj. 350 zł miesięcznie - oraz wsparcie dydaktyczno-wychowawcze ze strony Szkoły przyczynią się do wszechstronnego rozwoju naszych stypendystów.