Partnerzy

Turniej technologiczny

23.05. 2022 w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród najlepszym drużynom turnieju technologicznego ZST. To była pierwsza edycja turnieju, który zorganizowany był dla klas o profilu technik technologii chemicznej. Do udziału zgłosiło się 25 drużyn dwuosobowych. Uczniowie zmierzyli się między sobą w części teoretycznej, wykonując poster dotyczący produkcji kwasu siarkowego (VI) oraz w części laboratoryjnej. Zaangażowanie drużyn w rywalizację było bardzo duże.

Oto lista nagrodzonych:
Miejsce 1: Daniel Stolarek i Mateusz Łubiński - klasa 3CG
Miejsce 2: Oliwia Dobiecka i Katarzyna Klimkowska - klasa 2C
Miejsce 3: Natalia Capała i Mikołaj Freda - klasa 3C
Miejsce 3: Aleksandra Wójcicka i Magdalena Lewtak - klasa 2C

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji

 1Wszyscy 1 2278081920 n 3IMG 8210 4IMG 82077