Dostępność nauczycieli ZST w roku szkolnym 2022/2023
Nazwisko i imię |
dzień |
godzina |
Abramczyk Mariusz |
poniedziałek |
8:30 - 9:30 |
Anioł-Sadurska Agnieszka |
czwartek co 2 tyg |
11:30 - 12:30 |
Bator Jarosław |
- |
- |
Bednarska Małgorzata |
piątek |
8:00 - 9:00 |
Błaszkiewicz Marlena |
wtorek |
11:30 - 12:30 |
Brzozowska Magdalena |
poniedziałek |
9:40 - 10:40 |
Bukowska Anna |
czwartek |
9:40 - 10:40 |
Czopiński Adam |
piątek |
15:05 - 16:05 |
Domańska Anna |
wtorek |
8:00 - 9:00 |
Dryk Rafał |
poniedziałek |
8:45 - 9:45 |
Dzięglewska Magdalena |
czwartek |
11:30 - 12:30 |
Firlej-Furmaga Aneta |
środa |
8:35 - 9:35 |
Furtak Krzysztof |
piątek |
9:40 - 10:40 |
Głos Henryk |
poniedziałek |
8:00 - 9:00 |
Gosek Anna |
czwartek |
9:40 - 10:40 |
Gowin Łukasz |
czwartek |
17:35 - 18:20 |
Graca Piotr |
wtorek |
16:40 - 17:40 |
Grzegorczyk Anna |
czwartek piątek |
9:00 - 9:30 |
Grzegorczyk Magdalena |
poniedziałek |
11:30 - 12:30 |
Iwanicki Mariusz |
poniedziałek |
11.30 - 12.30 |
Janiga Sławomir |
wtorek |
18:20 -19:20 |
Jędrych Adam |
poniedziałek |
14:10 - 15:10 |
Junkuszew Anna |
poniedziałek |
9:40 - 10:40 |
Kacperek Łukasz |
poniedziałek |
8:40 - 9:40 |
Kałkowska Agnieszka |
wtorek |
14:15 - 15:15 |
Karpeta Anna |
wtorek |
14:10 - 15:10 |
Klimowicz Anna |
wtorek |
8:30 - 9:30 |
Kornak Joanna |
środa |
11:25 - 12:25 |
Kozak Jadwiga |
poniedziałek |
12:30 - 13.30 |
Krzemińska-Stefaniak Anna |
wtorek |
11:30 - 12:30 |
Kubiś-Arbuz Monika |
środa |
11:30 - 12:30 |
Kula Agnieszka |
piątek |
13:00 - 14:00 |
Kulik Paweł |
wtorek |
8:50 - 9:50 |
Leszek Joanna |
piątek |
14:10 - 15:10 |
Lewtak Piotr |
wtorek |
10:25 - 11:25 |
Majewski Michał |
środa |
7.50 - 8.50 |
Marzęda Tomasz |
piątek |
9:20 - 10:20 |
Massalska Emilia |
środa |
11:30 - 12:30 |
Mistal Karolina |
wtorek |
7:45 - 8:45 |
Mitruczuk Piotr |
poniedziałek co 2 tyg |
15:00 - 15:30 |
Nobis Monika |
wtorek |
8:50 - 9:50 |
Nogowski Adam |
piątek |
10:30 - 11:30 |
Ochal Monika |
środa |
14:15 - 15:15 |
Ogorzałek Wiesław |
czwartek |
10:00 - 11:00 |
Osiak Jacek |
wtorek |
11:30 - 12:30 |
Osiak Małgorzata |
piątek |
9:40 - 10:40 |
Pajdowska Jolanta |
||
Panek Agata |
środa |
14:30 - 15:30 |
Pańczuk-Figura Irmina |
piątek |
10:30 - 11:30 |
Piskorska Joanna |
środa |
10:25 - 11:25 |
Piskorski Krzysztof |
wtorek |
13:00 - 14:00 |
Próchniak Izabela |
poniedziałek |
10:30 - 11:30 |
Rene-Błoch Danuta |
- |
- |
Ruciński Krzysztof |
czwartek |
7:45 - 8:45 |
Rybak Aneta |
środa |
12:20 - 13:20 |
Sadurski Robert |
czwartek |
13:30 - 14:30 |
Sajnaga Ewelina |
piątek |
10:25 - 11:25 |
Semeniuk Taras |
- |
- |
Skóra Agnieszka |
wtorek co 2 tyg |
14:00 - 15:00 |
Skwarek Łukasz |
wtorek |
12:25 - 13:25 |
Sulej Jarosław |
piątek |
12:35 - 13:20 |
Sulima Ewelina |
poniedziałek |
11:30 - 12:30 |
Szczypińska Małgorzata |
poniedziałek |
9:40 - 10:40 |
Szewczykowska Karolina |
piątek |
11:35 -12:35 |
Szulc Joanna |
- |
- |
Świderski Łukasz |
poniedziałek |
10:30 - 11:30 |
Tałałaj-Igras Katarzyna |
czwartek |
11:30 - 12:30 |
Wach Mateusz |
piątek |
12:25 -13:25 |
Wawerska Agnieszka |
wtorek |
9:25 - 10:25 |
Wawerska Dorota |
wtorek |
10:30 - 11:30 |
Wiejak Wojciech |
piątek co 2 tyg |
10:30 - 11:30 |
Wiercioch Grzegorz |
wtorek |
18:20 - 19:20 |
Wiśniecka-Ozimek Małgorzata |
wtorek |
8:30 - 9:30 |
Wiśniewska Anna |
wtorek |
14:10 - 15:10 |
Wójtowicz Sylwia |
wtorek |
16:00 - 17:00 |