Głos Henryk – Przewodniczący Rady Pedagogicznej, dyrektor
Panek Agata – wicedyrektor
Piskorski Krzysztof – wicedyrektor
Wójtowicz Sylwia – pedagog
Grzegorczyk Anna – psycholog
Skóra Agnieszka – pedagog specjalny
Pajdowska Jolanta – pedagog specjalny
Komisja przedmiotów humanistycznych Komisja kultury fizycznej i promocji zdrowia
Junkuszew Anna – przewodnicząca – j. polski Dryk Rafał – przewodniczący – wychowanie fizyczne
Bednarska Małgorzata – biblioteka Abramczyk Mariusz – wychowanie fizyczne
Grzegorczyk Magdalena – j. polski Firlej-Furmaga Aneta – geografia
Kubiś-Arbuz Monika – muzyka Furtak Krzysztof – wychowanie fizyczne
Kula Agnieszka – biblioteka Kacperek Łukasz – wychowanie fizyczne
Massalska Emilia – religia Majewski Michał – wychowanie fizyczne
Nobis Monika – j. polski Mitruczuk Piotr – edukacja dla bepieczeństwa
Ochal Monika – j. polski, historia Sulej Jarosław – wychowanie fizyczne
Osiak Jacek – historia Świderski Łukasz – wychowanie fizyczne
Panek Agata – j. polski
Wawerska Dorota – religia
Wiśniecka-Ozimek Małgorzata – j. polski
Wiśniewska Anna – historia
Komisja języków obcych Komisja biologiczno-chemiczna
Gosek Anna – przewodnicząca – j. angielski Pańczuk-Figura Irmina – przewodnicząca – chemia
Bukowska Anna – j. niemiecki Brzozowska Magdalena – chemia
Czopiński Adam – j. angielski Domańska Anna – biologia
Kałkowska Agnieszka – j. angielski Dzięglewska Magdalena – chemia
Lewtak Piotr – j. angielski Karpeta Anna – biologia
Majewska Dominika – j. angielski Kornak Joanna – chemia
Osiak Małgorzata – j. angielski Mistal Karolina – chemia
Rybak Aneta – j. niemiecki Szczypińska Małgorzata – chemia
Sajnaga Ewelina – j. angielski Wawerska Agnieszka – chemia
Szewczykowska Karolina – j. angielski
Tałałaj-Igras Katarzyna – j. niemiecki
Komisja przedmiotów ścisłych Komisja przedmiotów informatycznych i teleinformatycznych
Piskorska Joanna – przewodnicząca – matematyka Marzęda Tomasz – przewodniczący – p. zawodowe informatyczne
Błaszkiewicz Marlena – matematyka Głos Henryk – informatyka
Iwanicki Mariusz – fizyka Gowin Łukasz – p. zawodowe informatyczne
Krzemińska-Stefaniak Anna – matematyka Jędrych Adam – p. zawodowe informatyczne
Leszek Joanna – matematyka Kulik Paweł – p. zawodowe informatyczne
Piskorski Krzysztof – matematyka Nogowski Adam – p. zawodowe informatyczne
Próchniak Izabela – fizyka Sadurski Robert – p. zawodowe informatyczne
Sulima Ewelina – matematyka Wach Mateusz – p. zawodowe informatyczne
Komisja przedmiotów elektrycznych i mechanicznych  Komisja badania efektów kształcenia i wychowania
Ruciński Krzysztof – przewodniczący – p. zawodowe mechaniczne Grzegorczyk Anna – przewodnicząca
Graca Piotr – p. zawodowe mechaniczne Bednarska Małgorzata
Janiga Sławomir – p. zawodowe elektryczne Błaszkiewicz Marlena
Klimowicz Anna – p. zawodowe elektryczne Dzięglewska Magdalena
Kozak Jadwiga – biznes Jędrych Adam
Ogorzałek Wiesław – p. zawodowe elektryczne Szewczykowska Karolina
Stola Ryszard – p. zawodowe mechaniczne Wójtowicz Sylwia