Partnerzy

Akademia Przedsiębiorczego Ucznia


Akademia Przedsiębiorczego Ucznia to pierwszy regionalny konkurs na najlepszy biznesplan dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem Akademii jest kształtowanie i zwiększanie postaw przedsiębiorczych poprzez wzrost świadomości w zakresie wpływu  ekonomii na prowadzenie działalności gospodarczej, wspieranie kreatywnych pomysłów oraz pomoc przy doborze narzędzi ekonomicznych w trakcie ich realizacji. Organizatorem konkursu są: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej i Narodowy Bank Polski.

Biznesplan GREEK CORE opracowany przez zespół z klasy 2I w składzie: Cezary Serkis, Dominika Sor i Paulina Maj  został zakwalifikowany do finału Konkursu "Akademia Przedsiębiorczego Ucznia".
Projekt biznesplanu  AMET WORLD przygotowany przez Szczepana Górę, Marcela Maruszaka i Rafała Wojdata z klasy 2J otrzymał wyróżnienie.
Gala Finałowa oraz rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się 12 grudnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej.
Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

Kozak Jadwiga