Partnerzy

Być Najlepszym

21 czerwca o 12:00 w Hali Zespołu Szkół Technicznych odbyła się gala rozdania „Nagród Starosty Puławskiego - Być Najlepszym” dla uczniów szkół, dla których Powiat Puławski jest organem prowadzącym lub dotującym. Nagrody przyznawane są uczniom lub zespołom uczniowskim na zakończenie roku szkolnego.

Nagrody Starosty Puławskiego są przyznawane uczniom w kategoriach :
• za wyniki w nauce w danym roku szkolnym
• za osiągnięcia naukowe i artystyczne
• za aktywną działalność oraz wolontariat.

Za wysoką średnią nagrody w roku szkolnym 2017/2018 otrzymało 169 uczniów, za osiągnięcia indywidualne – 43 uczniów, 20 nagród za osiągnięcia zespołowe, w tym uczniowie ZST:
za wyniki w nauce ( średnia powyżej 4,75 ) - Marcin Myśliwiec, Kacper Walasek, Dominik Kozieł, Milena Górska, Leszek Lis, Sebastian Dziosa, Patryk Owczarz, Weronika Soleniec, Karina Tokarska, Daniel Pacocha, Albert Pacocha, Krzysztof Kobus, Julia Rułka, Aleksandra Pyszczek, Rafał Krakowiak, Dariusz Węsek, Jakub Bachan, Paweł Olejarczyk, Mateusz Warowny, Michał Binienda, Daniel Kobiałka, Sebastian Próchniak, Katarzyna Solecka, Angelika Śliwka, Maciej Kołodziejek, Gabriela Gawęda, Michał Kursa, Mateusz Pluta, Kinga Ostap,
za osiągnięcia naukowe i artystyczne - Piotr Dryk, Kinga Gawęda, Damian Wójcik, Kamil Kwiatkowski, Michał Sulima,
za aktywną działalność i wolontariat - Klaudia Janeczek, Kacper Szydłowski,
nagrody zespołowe - honorowi dawcy krwi (Łukasz Bernatek, Paweł Cybula, Bartosz Jeżyna, Bartłomiej Kruk, Kacper Mrowiec), zespół z klas chemicznych (Patrycja Czerpak, Dominika Józefczyk, Patrycja Krześniak, Katarzyna Szeląg, Weronika Warda).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!