Partnerzy

Międzyszkolny konkurs zawodoznawczy ,,Wiedza. Rekrutacja. Kariera.’’

27 listopada w Zespole Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej – Curie w Puławach odbył się po raz drugi międzyszkolny konkurs zawodoznawczy ,,Wiedza. Rekrutacja. Kariera’’ skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Puław i powiatu puławskiego.

Przedstawiciele siedmiu puławskich szkół zmierzyli się w pierwszym etapie konkursu z testem wiedzy o zatrudnieniu i rynku pracy. Jury wyłoniło pięć najlepszych zespołów, które w drugim etapu konkursu odbyły rozmowę kwalifikacyjną na wylosowane przez grupę stanowisko pracy oraz udzieliły odpowiedzi na trzy pytania związane z procesem rekrutacji. Dla większości uczniów rozmowa kwalifikacyjna była nowym i ciekawym doświadczeniem zawodowym, z którym świetnie sobie poradzili. Komisja konkursowa po burzliwych obradach wyłoniła zwycięzców.

Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród ufundowanych przez Lubelską Wojewódzką Komendę OHP odbędzie się 6 grudnia 2018 r. o godzinie 10.00 podczas otwarcia Dnia Kariery Zawodowej w hali sportowej ZST.

A 025A 012A 008A 001