Partnerzy

Dzień Kariery Zawodowej - podsumowanie

6 grudnia 2018 r. Zespół Szkół Technicznych po raz kolejny zorganizował Dzień Kariery Zawodowej, w którym udział wzięło 31 podmiotów (przedstawiciele uczelni wyższych, szkół policealnych, instytucji rynku pracy, pracodawców, fundacji, banków).
Uroczystego otwarcia dokonali: wicestarosta Puławski pan Leszek Gorgol, wiceprezydent Miasta Puławy pan Tadeusz Kocoń, Wojewódzki Komendant OHP dr Piotr Gawryszczak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach pan Krzysztof Gumieniak, kierownik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki pan Andrzej Wenerski, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Lublinie pan Tomasz Kopyciński, pani Agnieszka Zamojska z Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta oraz dyrektor Zespołu Szkół Technicznych pan Henryk Głos.
W czasie uroczystości została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Zakładem Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych Mezap Sp. z.o.o a Zespołem Szkół Technicznych.
Dokonano również podsumowania międzyszkolnego konkursu zawodoznawczego ,,Wiedza. Rekrutacja. Kariera" a zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Lubelską Wojewódzką Komendę OHP, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta Puławy. Wśród nagrodzonych znaleźli się:
I miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach,
II miejsce - Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach (serdecznie gratulujemy Dominice Józefczyk, Wiolecie Kisiel i Karinie Tokarskiej z klasy 4 A),
III - miejsce Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 w Puławach.
Wyróżnienia otrzymali:
Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach oraz Branżowa Szkoła I Stopnia nr 8 w Puławach.

dsc 0533dsc 0546dsc 0764dsc 0876

dsc 0598dsc 0613dsc 0630dsc 0749